Koszyk Twój koszyk jest pusty ...
» PRACA

Bestsellery

Kontakt

  • MARTEX MEBLE

    88-170 Pakość, ul. Jankowska 27

    89-210 Łabiszyn, ul Spółdzielcza
  • E-mail:zamowienia@dobry-wybor.pl
  • Telefon608 357 657
    52 351 87 96
  • Fax52 351 87 96
  • Godziny działania sklepu9.00 - 17.00 9.00 - 13.00

PRACA

PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCA SIĘ FIRMA MEBLOWA ZATRUDNI OSOBĘ DO OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO.

WYMAGANIA
- komunikatywność
- dobra obsługa komputera (serwisów aukcyjnych oraz programów biurowych)
- dobra organizacja pracy
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- prawo jazdy kategorii B
- mężczyzna (może być student zaoczny)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- obsługa klienta (telefoniczna oraz mailowa)
- przygotowywanie ofert dla klientów
- przyjmowanie dostaw i sortowanie towaru do wysyłek
- wywóz towarów do klienta
- wprowadzanie produktów na stronę internetową i ich aktualizacja

OFERUJEMY

- Pracę w młodym zespole
- Wynagrodzenie składające się z części stałej + premia prowizyjna
- Pełne wdrożenie i przygotowanie do wykonywania powierzonych zadań
- telefon służbowy

PRACA NA MIEJSCU W PAKOŚCI PRZY ul. Jankowskiej 27

Kontakt:

MARTEX MEBLE
ul. Jankowska 27
88-170 Pakość
www.dobry-wybor.pl
660 710 508
k.kielpinski@martexmeble.pl (CV proszę przesyłać w temacie wpisując PRACA)

Prosimy o umieszczanie w aplikacji oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji, zgodnie ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883)"

PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCA SIĘ FIRMA MEBLOWA ZATRUDNI OSOBĘ NA STANOWISKO

PROJEKTANT MEBLI /TECHNOLOG

WYMAGANIA

- dobra obsługa komputera (mile widziane doświadczenie z programami do projektowania)

- wyobraźnia przestrzenna

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży

- wykonywanie pomiarów w domu klienta (kuchnie, szafy, garderoby, meble pokojowe i biurowe)

- zamawianie materiałów do produkcji

- obsługa klienta

- przygotowywanie ofert dla klientów (wyceny indywidualne oraz przetargi)

OFERUJEMY

Kontakt:

88-170 Pakośc

660 710 508

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl